Dünkü Maç Sonuçları

Tarih
Ev Sahibi
-
Deplasman
İ.Y.
14.09 01:10
Estudiantes Rio Cuarto
2-1
0-1
Ferro Carril Oeste
0-1
14.09 01:15
Botafogo SP
1-0
1-0
EC Sao Bento
1-0
14.09 01:30
Huachipato
2-0
1-0
Curico Unido
1-0
14.09 01:45
Club River Plate Asuncion
1-0
0-0
Deportivo Santani
0-0
14.09 02:30
Oeste SP
3-0
1-0
Operario PR
1-0
14.09 03:10
Estudiantes BA
1-0
0-0
Deportivo Moron
0-0
14.09 03:30
AC Goianiense GO
1-1
1-0
CA Bragantino SP
1-0
14.09 03:30
A. Bucaramanga
2-0
2-0
Rionegro Aguilas
2-0
14.09 04:00
CD Cuenca
2-1
2-0
CD Olmedo
2-0
14.09 08:00
Sapporo
1-3
0-1
Vegalta Sendai
0-1
14.09 09:30
R&F Hong Kong
0-4
0-1
Eastern Sports Club
0-1
14.09 10:00
FC Luch Vladivostok
0-0
0-0
FC Nizhny Novgorod
0-0
14.09 10:30
Heilongjiang Lava Spring
3-2
1-1
Shijiazhuang Ever Bright Fc
1-1
14.09 11:00
Gyeongnam FC
3-3
2-2
Ulsan Hyundia Horang-I
2-2
14.09 11:00
Jeonnam Dragons
3-3
3-2
Busan I Park
3-2
14.09 11:15
FK Pardubice
3-1
2-1
FK Dukla Prag
2-1
14.09 11:15
Vysehrad
1-2
1-0
FK Fotbal Trinec
1-0
14.09 11:30
Madura United
2-2
0-1
Barito Putera
0-1
14.09 12:00
JEF United Ichihara Chiba
2-1
1-1
Mito Hollyhock
1-1
14.09 12:00
Ventforet Kofu
1-1
0-0
Kashiwa Reysol
0-0
14.09 12:00
Zweigen Kanazawa
2-2
1-1
FC Ryukyu
1-1
14.09 12:00
Oita Trinata
2-1
2-0
Shonan Bellmare
2-0
14.09 12:30
Xinjiang Tianshan Leopard
2-3
1-1
Zhejiang Greentown FC
1-1
14.09 12:30
Tampines Rovers
3-3
2-2
Balestier Khalsa FC
2-2
14.09 12:30
Kitchee SC
2-2
1-0
Yuen Long FC
1-0
14.09 13:00
Estoril Praia
2-1
1-0
FC Porto B
1-0
14.09 13:00
Hittarps IK
0-3
0-1
Vinbergs IF
0-1
14.09 13:00
Klubi 04
4-3
2-0
Lahden Reipas
2-0
14.09 13:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
2-2
1-0
FC Baltika Kaliningrad
1-0
14.09 13:00
Tochigi
0-1
0-1
Avispa Fukuoka
0-1
14.09 13:00
Niigata Albirex
1-1
0-0
Tokyo Verdy
0-0
14.09 13:00
Kyoto Sanga FC
2-0
0-0
Machida Zelvia
0-0
14.09 13:00
Fagiano Okayama
2-0
1-0
Gifu
1-0
14.09 13:00
Renofa Yamaguchi
2-1
2-1
Ehime
2-1
14.09 13:00
Tokushima Vortis
1-1
0-0
V-Varen Nagasaki
0-0
14.09 13:00
Jeonbuk Hyundai Motors
2-1
1-0
Sangju Sangmu Phoenix
1-0
14.09 13:00
Daegu FC
0-0
0-0
Pohang Steelers
0-0
14.09 13:00
Daejeon Citizen FC
1-0
0-0
Seoul E-Land FC
0-0
14.09 13:00
Kashima Antlers
2-0
1-0
Tokyo
1-0
14.09 13:00
Kawasaki Frontale
2-0
2-0
Iwata Jubilo
2-0
14.09 13:00
Yokohama Marinos
3-0
0-0
Sanfrecce Hiroshima
0-0
14.09 13:00
Gamba Osaka
1-0
0-0
Sagan Tosu
0-0
14.09 13:00
Vissel Kobe
2-1
1-0
Matsumoto Yamaga
1-0
14.09 14:00
Hannover 96
0-2
0-1
DSC Arminia Bielefeld
0-1
14.09 14:00
1. FC Heidenheim 1846
3-0
2-0
Holstein Kiel
2-0
14.09 14:00
Jahn Regensburg
2-3
0-1
Vfb Stuttgart
0-1
14.09 14:00
Hamburg (A)
0-1
0-0
Werder Bremen (A)
0-0
14.09 14:00
Real Madrid
3-2
3-0
Levante UD
3-0
14.09 14:00
Hamilton Academical FC
0-1
0-1
Celtic
0-1
14.09 14:00
Vanlose
1-0
0-0
Avarta
0-0
14.09 14:00
FC Jazz
0-2
0-2
Piirot
0-2
14.09 14:00
FK Ventspils
1-1
1-0
FK Jelgava
1-0
14.09 14:00
FC Oleksandriya
2-0
0-0
SC Dnipro-1
0-0
14.09 14:00
FC Tom Tomsk
2-2
0-1
FC Spartak-2 Moskova
0-1
14.09 14:00
FC ZBROJOVKA Brno
2-0
1-0
SK Lisen
1-0
14.09 14:15
Tira-Persikabo
1-1
1-1
Persib Bandung
1-1
14.09 14:30
Liverpool
3-1
2-1
Newcastle United
2-1
14.09 14:30
Fulham FC
1-1
0-0
West Bromwich Albion
0-0
14.09 14:30
Auerbach 1906
5-2
3-0
Optik Rathenow
3-0
14.09 14:30
Vejlby Skovbakken Aarhus
0-2
0-1
Naesby BK
0-1
14.09 14:30
Ullareds IK
1-2
1-1
Angelholms FF
1-1
14.09 14:30
Örebrö SK
0-0
0-0
GIF Sundsvall
0-0
14.09 14:30
Orgryte IS
0-1
0-1
Trelleborgs FF
0-1
14.09 14:30
Inner Mongolia Zhongyou FC
1-1
0-0
Nantong Zhiyun
0-0
14.09 14:30
Liaoning Shenyang Whowin
1-2
1-1
Changchun Yatai
1-1
14.09 14:30
Qingdao Huanghai FC
1-0
1-0
Meizhou Hakka FC
1-0
14.09 14:30
Guizhou Hengfeng FC
1-2
1-1
Sichuan Longfor FC
1-1
14.09 14:30
Shanghai Shenxin
1-2
0-2
Beijing Sport University FC
0-2
14.09 14:35
Henan Jianye
4-1
2-0
Hebei China Fortune FC
2-0
14.09 14:35
Guangzhou R&F FC
2-1
1-1
Tianjin FC
1-1
14.09 14:45
FA 2000
3-1
3-1
Hillerod Fodbold
3-1
14.09 15:00
Zwickau
1-2
0-1
Krefelder FC Uerdingen 05
0-1
14.09 15:00
SC Preussen 06 Munster
2-3
0-2
FC Viktoria Cologne
0-2
14.09 15:00
S. Grossaspach
2-2
0-2
FC Bayern Munich II
0-2
14.09 15:00
1860 Münih
3-1
2-0
Jena
2-0
14.09 15:00
SV Meppen 1912
6-1
3-1
Kaiserslautern
3-1
14.09 15:00
SV Waldhof Mannheim 07
1-2
1-1
Kickers Würzburg
1-1
14.09 15:00
Heider
0-1
0-1
Havelse
0-1
14.09 15:00
Hoffenheim (A)
0-1
0-0
FC 08 Homburg-Saar
0-0
14.09 15:00
TUS Rot-Weiss Koblenz
1-4
1-3
Bahlinger
1-3
14.09 15:00
TSV Steinbach 1921
1-0
0-0
Offenbacher FC Kickers 1901
0-0
14.09 15:00
FK 03 Pirmasens
1-3
0-3
SV 07 Elversberg
0-3
14.09 15:00
1. FC Saarbrucken
0-2
0-1
FC Bayern Alzenau 1920
0-1
14.09 15:00
TSG Balingen 1848
1-2
0-1
Freiburg (A)
0-1
14.09 15:00
FSV Frankfurt 1899
0-4
0-1
VfR 1921 Aalen
0-1
14.09 15:00
1 FC Cologne II
0-3
0-1
B. Dortmund (A)
0-1
14.09 15:00
Bonner
0-3
0-1
Bergisch Gladbach
0-1
14.09 15:00
Dalum IF
3-3
1-0
Ringkobing
1-0
14.09 15:00
Brabrand If
4-4
1-3
Akademisk Boldklub Gladsaxe
1-3
14.09 15:00
Aarhus Fremad
2-0
1-0
Middelfart
1-0
14.09 15:00
Stafsinge IF
0-2
0-1
Qviding FIF
0-1
14.09 15:00
Rynninge IK
4-3
2-3
Sandvikens IF
2-3
14.09 15:00
Eskilsminne IF
2-0
1-0
Assyriska Turabdin IK
1-0
14.09 15:00
Lunds BK
3-1
1-0
Kristianstad FC
1-0
14.09 15:00
Skövde
0-2
0-1
Lindome
0-1
14.09 15:00
FF Jaro
1-3
0-2
FC Haka Valkeakoski
0-2
14.09 15:00
Mypa Myllykoski
3-2
1-1
Musan Salama
1-1
14.09 15:00
Ac Kajaani
4-5
3-2
FC KTP
3-2
14.09 15:00
EIF
1-0
0-0
TPV
0-0
14.09 15:00
Oulu
0-0
0-0
TPS Turku
0-0
14.09 15:00
Viikingit
1-0
1-0
Mipk Mikkeli
1-0
14.09 15:00
Ilves 2
1-7
1-2
Gnistan
1-2
14.09 15:00
Salpa
2-1
0-0
Espoo
0-0
14.09 15:00
Kapa
3-1
1-0
Tampere United
1-0
14.09 15:00
Eps
1-1
0-0
FC Honka/Akatemia
0-0
14.09 15:00
Sc Kufu 98
2-0
1-0
VPS J Akatemia
1-0
14.09 15:00
Sjk/2
2-2
0-1
Vaajakoski
0-1
14.09 15:00
VIFK
1-0
0-0
GBK
0-0
14.09 15:00
FK Palanga
2-3
1-1
FK Kauno Zalgiris
1-1
14.09 15:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
0-3
0-2
Nitra
0-2
14.09 15:00
TUS Haltern
1-5
1-3
SV Rodinghausen
1-3
14.09 15:00
Cote Dor FC
0-5
0-5
Mamelodi Sundowns
0-5
14.09 15:00
Bandari FC
2-0
2-0
US Ben Guerdane
2-0
14.09 15:15
Brunei DPMM FC
3-0
1-0
Warriors FC
1-0
14.09 15:30
Keçiörengücü
1-0
0-0
Büyükşehir Belediye Erzurumspor
0-0
14.09 15:30
Wacker Innsbruck
2-0
0-0
Grazer AK
0-0
14.09 15:45
Clermont Foot
0-2
0-2
Lorient
0-2
14.09 16:00
Rehden
1-0
0-0
Lubeck
0-0
14.09 16:00
Institute FC
1-4
0-3
Larne FC
0-3
14.09 16:00
Bronshoj
2-1
1-0
FC Helsingoer
1-0
14.09 16:00
B 93 Kopenhagen
0-0
0-0
Skovshoved IF
0-0
14.09 16:00
Utsiktens
4-0
2-0
FC Trollhattan
2-0
14.09 16:00
Torpedo Belaz Zhodino
1-0
1-0
Neman Grodno
1-0
14.09 16:00
BFC Daugavpils
2-2
1-1
Valmiera FK
1-1
14.09 16:00
Rakow Czestochowa
2-0
1-0
Arka Gdynia
1-0
14.09 16:00
GKS Belchatow
0-0
0-0
MKS Chojniczanka Chojnice
0-0
14.09 16:00
Elana Torun
2-4
1-2
Lech II Poznan
1-2
14.09 16:00
Stal Rzeszow
2-1
1-0
S. Stalowa Wola
1-0
14.09 16:00
T.Telecom Ivanovo
3-1
1-0
FC SKA-Khabarovsk
1-0
14.09 16:00
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
2-2
0-0
FC Shinnik Yaroslavl
0-0
14.09 16:00
Fiorentina
0-0
0-0
Juventus
0-0
14.09 16:00
Golden Arrows
1-1
1-0
Amazulu
1-0
14.09 16:00
Orlando Pirates
2-1
0-0
Chippa United
0-0
14.09 16:00
Bak Spor Klubu
2-2
1-2
Samsunspor
1-2
14.09 16:00
Ankara Demirspor
2-1
1-1
Ergene Velimese Spor
1-1
14.09 16:00
Ascoli
2-0
1-0
Livorno
1-0
14.09 16:00
Cittadella
2-0
0-0
Trapani
0-0
14.09 16:00
Perugia
0-0
0-0
Juve Stabia
0-0
14.09 16:00
Virtus Entella
1-0
0-0
Frosinone
0-0
14.09 16:00
Young Africans SC
1-1
1-1
Zesco United
1-1
14.09 16:00
Green Eagles
1-2
1-2
Primeiro de Agosto
1-2
14.09 16:00
FC Platinum
1-0
1-0
UD Do Songo
1-0
14.09 16:00
AS Kigali
1-1
1-1
Proline FC
1-1
14.09 16:30
Borussia Dortmund
4-0
1-0
Bayer Leverkusen
1-0
14.09 16:30
Mainz
2-1
1-0
Hertha Berlin
1-0
14.09 16:30
FC Augsburg
2-1
2-0
Eintracht Frankfurt
2-0
14.09 16:30
Köln
0-1
0-1
Borussia Mönchengladbach
0-1
14.09 16:30
Union Berlin
1-2
1-1
Werder Bremen
1-1
14.09 16:30
Airbus UK Broughton FC
0-1
0-1
Barry Town United FC
0-1
14.09 16:30
Caernarfon Town FC
3-2
2-2
Penybont
2-2
14.09 16:30
Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC
0-0
0-0
TNS
0-0
14.09 16:30
CEFN Druids AFC
3-3
1-2
Carmarthen Town AFC
1-2
14.09 16:30
Newtown
1-0
0-0
Bala Town FC
0-0
14.09 16:30
Kongsvinger IL Fotball
1-1
0-0
Aalesunds FK
0-0
14.09 16:30
FC Spartak Moskova
1-2
1-0
Ural Ekaterinburg
1-0
14.09 16:30
Pendikspor
3-1
1-0
1922 Konyaspor
1-0
14.09 16:30
Eyüpspor
3-2
2-0
Nigde Anadolu
2-0
14.09 16:30
Young Buffalos FC
1-0
1-0
Bidwest Wits
1-0
14.09 16:55
Al Shahaniya
0-2
0-0
AL Wakrah
0-0
14.09 17:00
İstanbul Başakşehir FK
1-1
0-1
Sivasspor
0-1
14.09 17:00
Brighton
1-1
0-0
Burnley
0-0
14.09 17:00
Manchester United
1-0
1-0
Leicester City
1-0
14.09 17:00
Sheffield United
0-1
0-0
Southampton
0-0
14.09 17:00
Tottenham
4-0
4-0
Crystal Palace
4-0
14.09 17:00
Wolverhampton
2-5
0-3
Chelsea
0-3
14.09 17:00
Blackburn Rovers
2-0
1-0
Millwall
1-0
14.09 17:00
Charlton
0-1
0-0
Birmingham City
0-0
14.09 17:00
Hull City
2-2
2-1
Wigan Athletic
2-1
14.09 17:00
Middlesbrough
1-0
0-0
Reading
0-0
14.09 17:00
Preston North End
2-0
1-0
Brentford
1-0
14.09 17:00
QPR
3-2
3-1
Luton Town
3-1
14.09 17:00
Stoke City
1-2
1-0
Bristol City
1-0
14.09 17:00
Swansea City
0-1
0-0
Nottingham Forest
0-0
14.09 17:00
Wimbledon
1-1
1-0
Shrewsbury Town
1-0
14.09 17:00
Accrington Stanley
1-3
1-3
Sunderland AFC
1-3
14.09 17:00
Blackpool FC
0-3
0-1
Milton Keynes Dons
0-1
14.09 17:00
Burton Albion
0-0
0-0
Coventry City
0-0
14.09 17:00
Gillingham
2-0
0-0
Wycombe Wanderers
0-0
14.09 17:00
Ipswich Town
0-0
0-0
Doncaster Rovers
0-0
14.09 17:00
Lincoln City
0-1
0-0
Bristol Rovers
0-0
14.09 17:00
Oxford United
3-0
1-0
Tranmere Rovers
1-0
14.09 17:00
Peterborough Utd.
6-0
3-0
Rochdale
3-0
14.09 17:00
Rotherham United
6-1
3-1
Bolton Wanderers
3-1
14.09 17:00
Southend United
3-3
1-2
Fleetwood Town
1-2
14.09 17:00
Crawley Town
1-0
0-0
Mansfield Town
0-0
14.09 17:00
Crewe Alexandra
2-3
0-1
Cambridge United
0-1
14.09 17:00
Exeter City
2-2
1-1
Leyton Orient
1-1
14.09 17:00
F. Green Rovers
1-0
1-0
Colchester United
1-0
14.09 17:00
Northampton Town
2-0
1-0
Newport County
1-0
14.09 17:00
Oldham Athletic
2-2
1-0
Grimsby Town
1-0
14.09 17:00
Port Vale
1-0
0-0
Plymouth Argyle
0-0
14.09 17:00
Salford City FC
0-2
0-1
Cheltenham Town
0-1
14.09 17:00
Scunthorpe
3-0
3-0
Morecambe
3-0
14.09 17:00
Stevenage FC
2-3
1-1
Carlisle United
1-1
14.09 17:00
Swindon Town
3-0
2-0
Macclesfield Town
2-0
14.09 17:00
Walsall
0-1
0-0
Bradford City
0-0
14.09 17:00
Barnet FC
1-0
0-0
Maidenhead United FC
0-0
14.09 17:00
Barrow AFC
3-0
2-0
Solihull Moors FC
2-0
14.09 17:00
Chesterfield FC
1-0
1-0
Torquay United
1-0
14.09 17:00
Dagenham & Redbridge FC
3-1
1-0
Hartlepool United FC
1-0
14.09 17:00
Dover Athletic FC
1-1
1-0
Chorley FC
1-0
14.09 17:00
Eastleigh
1-1
0-0
Bromley
0-0
14.09 17:00
Harrogate Town FC
0-0
0-0
Boreham Wood FC
0-0
14.09 17:00
Notts County
1-0
0-0
Halifax Town
0-0
14.09 17:00
Stockport County FC
1-2
0-2
Aldershot Town FC
0-2
14.09 17:00
Woking
2-2
1-0
Ebbsfleet United FC
1-0
14.09 17:00
Yeovil Town
3-2
2-0
AFC Fylde
2-0
14.09 17:00
AFC Telford United
1-3
0-2
Chester FC
0-2
14.09 17:00
Bradford Park Avenue AFC
1-1
1-0
Spennymoor Town FC
1-0
14.09 17:00
Curzon Ashton
0-4
0-1
Brackley Town FC
0-1
14.09 17:00
Darlington
0-2
0-0
York City FC
0-0
14.09 17:00
Gateshead
3-0
0-0
Boston United FC
0-0
14.09 17:00
Guiseley AFC
3-0
1-0
Hereford FC
1-0
14.09 17:00
Kettering Forest
2-1
2-1
Alfreton Town FC
2-1
14.09 17:00
Kidderminster Harriers FC
2-0
1-0
Altringham
1-0
14.09 17:00
Kings Lynn Town
2-2
1-1
Gloucester
1-1
14.09 17:00
Leamington FC
0-3
0-1
Farsley Celtic
0-1
14.09 17:00
Southport
2-0
0-0
Blyth Spartans AFC
0-0
14.09 17:00
Bath City FC
2-2
1-0
Eastbourne Borough
1-0
14.09 17:00
Chelmsford City
3-3
0-2
Chippenham Town
0-2
14.09 17:00
Concord Rangers
0-2
0-2
Dartford FC
0-2
14.09 17:00
Dorking Wanderers
3-1
2-1
Maidstone United FC
2-1
14.09 17:00
Dulwich Hamlet
2-3
2-0
Hungerford Town
2-0
14.09 17:00
Havant & Waterlooville FC
1-3
1-2
Braintree Town FC
1-2
14.09 17:00
Oxford City
2-2
1-2
Billericay Town
1-2
14.09 17:00
Slough Town
3-1
2-1
Hampton & Richmond Borough FC
2-1
14.09 17:00
ST Albans City
1-4
1-2
Weymouth FC
1-2
14.09 17:00
Tonbridge Angels
0-2
0-0
Hemel Hempstead
0-0
14.09 17:00
Welling United
1-2
0-0
Wealdstone
0-0
14.09 17:00
VfL Wolfsburg II
1-1
1-0
SSV Jeddeloh II
1-0
14.09 17:00
CD Leganes
0-3
0-2
Villarreal CF
0-2
14.09 17:00
CD Mirandes
1-1
0-0
Malaga CF
0-0
14.09 17:00
Numancia
1-0
0-0
Huesca
0-0
14.09 17:00
Ayr United
2-0
1-0
Dundee United
1-0
14.09 17:00
Dundee
2-1
2-1
Alloa Athletic
2-1
14.09 17:00
Dunfermline
0-1
0-0
Inverness Caledonian Thistle
0-0
14.09 17:00
Queen Of The South
1-0
1-0
Greenock Morton FC
1-0
14.09 17:00
Aberdeen FC
1-1
1-1
St Johnstone FC
1-1
14.09 17:00
Heart of Midlothian
2-3
0-1
Motherwell FC
0-1
14.09 17:00
Kilmarnock FC
2-0
0-0
Hibernian FC
0-0
14.09 17:00
Glasgow Rangers
3-1
0-0
Livingston FC
0-0
14.09 17:00
Ross County
2-1
0-0
FC St Mirren
0-0
14.09 17:00
Clyde Bank
6-1
3-0
Stranraer
3-0
14.09 17:00
Dumbarton
0-1
0-1
Airdrieonians
0-1
14.09 17:00
Falkirk
3-0
2-0
Forfar Athletic
2-0
14.09 17:00
Montrose
1-3
0-1
East Fife
0-1
14.09 17:00
Raith Rovers
4-0
2-0
Peterhead
2-0
14.09 17:00
Brechin City
2-4
2-4
Cove Rangers
2-4
14.09 17:00
Edinburgh City
4-0
1-0
Annan Athletic
1-0
14.09 17:00
Queen's Park
1-1
0-1
Albion Rovers
0-1
14.09 17:00
Stenhousemuir
0-3
0-1
Cowdenbeath
0-1
14.09 17:00
Stirling Albion
1-0
1-0
Elgin City
1-0
14.09 17:00
Ballymena United FC
1-1
1-1
Coleraine FC
1-1
14.09 17:00
Crusaders FC
3-2
1-1
Glenavon FC
1-1
14.09 17:00
Dungannon Swifts FC
0-4
0-1
Cliftonville FC
0-1
14.09 17:00
Linfield FC
1-0
0-0
Glentoran
0-0
14.09 17:00
Warrenpoint Town FC
0-3
0-2
Carrick Rangers FC
0-2
14.09 17:00
Ards
2-0
2-0
Ballyclare Comrades FC
2-0
14.09 17:00
Dundela FC
3-2
3-2
Harland and Wolff Welders FC
3-2
14.09 17:00
Loughgall FC
1-2
1-2
Ballinamallard United FC
1-2
14.09 17:00
Newry City AFC
1-2
1-2
Dergview FC
1-2
14.09 17:00
Portadown
3-1
3-1
Queens Üniversitesi
3-1
14.09 17:00
Psni FC
3-2
3-2
Knockbreda FC
3-2
14.09 17:00
FC Dornbirn 1913
2-2
2-1
FC Liefering
2-1
14.09 17:00
ATSV Stadl-Paura
0-5
0-1
FC Gleisdorf 09
0-1
14.09 17:00
Haukar Hafnarfjordur
3-1
3-0
Keflavik
3-0
14.09 17:00
UMF Njardvik
1-2
1-1
Grotta
1-1
14.09 17:00
Fjölnir
1-1
0-0
Leiknir Reykjavik
0-0
14.09 17:00
Afturelding
0-1
0-0
Vikingur Olafsvik
0-0
14.09 17:00
Fram Reykjavik
3-0
1-0
Thor Akureyri
1-0
14.09 17:00
Magni
3-1
2-0
Throttur Reykjavik
2-0
14.09 17:00
Bk Fremad Amager
1-2
1-0
Viborg FF
1-0
14.09 17:00
Onsala BK
0-2
0-0
BK Olympic
0-0
14.09 17:00
Nardo
2-1
2-1
Byasen
2-1
14.09 17:00
Kjelsas
1-2
0-0
Asker
0-0
14.09 17:00
Floro
3-3
1-1
Baerum
1-1
14.09 17:00
Oppsal
1-1
0-0
Grorud IL
0-0
14.09 17:00
Östersund FK
1-2
1-0
Kalmar FF
1-0
14.09 17:00
Osters IF
0-2
0-1
Jönköping Södra
0-1
14.09 17:00
Syrianska
0-3
0-1
Frej
0-1
14.09 17:00
Karlslund
3-4
2-0
Vasalund Essinge
2-0
14.09 17:00
Sollentuna United
1-3
1-3
Carlstad United BK
1-3
14.09 17:00
Atvidabergs FF
1-2
0-0
Torns IF
0-0
14.09 17:00
Jippo
1-3
0-1
Nurmijarven Jalkapalloseura
0-1
14.09 17:00
Kiffen
1-1
0-1
VJS Vantaan Jalkapalloseura
0-1
14.09 17:00
FK Stumbras Kaunas
0-3
0-3
Trakai FK
0-3
14.09 17:00
FC Shakhtar Donetsk
4-3
1-2
FC Zorya Luhansk
1-2
14.09 17:00
FC Karpaty Lviv
2-1
0-1
FC Vorskla Poltava
0-1
14.09 17:00
Radomiak Radom
2-1
1-0
Zaglebie Sosnowiec
1-0
14.09 17:00
Resovia
2-0
1-0
Skra Czestochowa
1-0
14.09 17:00
FC Avangard Kursk
2-2
1-1
FK Mordoviya Saransk
1-1
14.09 17:00
FC Rotor
2-0
0-0
FC Fakel Voronezh
0-0
14.09 17:00
Londrina PR
2-1
0-1
Coritiba PR
0-1
14.09 17:00
FC Spiez
0-4
0-0
FC Linth 04
0-0
14.09 17:00
Lahti
3-0
1-0
Rovaniemen Palloseura
1-0
14.09 17:00
Sumgayit
1-2
1-1
Zira
1-1
14.09 17:00
Cano Sport Academy
0-2
0-2
El Ahly
0-2
14.09 17:30
SD Amorebieta
1-0
1-0
Osasuna (A)
1-0
14.09 17:30
Magna Wr. Neustadt
1-2
0-1
SC Neusiedl 1919
0-1
14.09 17:30
Inter Zapresic
3-1
0-0
NK Slaven
0-0
14.09 17:30
FC Slovan Liberec
1-1
1-1
FK Teplice
1-1
14.09 17:30
FK Mlada Boleslav
6-0
3-0
1 FK Pribram
3-0
14.09 17:30
Sursee
1-2
0-1
Bulle
0-1
14.09 17:30
AS Pelican
2-1
2-1
Enugu Rangers International FC
2-1
14.09 17:45
Riga FC
5-0
1-0
FS METTA/LU
1-0
14.09 18:00
FC Salzburg
7-2
2-1
Hartberg
2-1
14.09 18:00
SK Sturm Graz
0-2
0-0
LASK
0-0
14.09 18:00
SV Mattersburg
0-2
0-1
WSG Tirol
0-1
14.09 18:00
Union Saint-Gilloise
1-1
0-0
Oud-Heverlee
0-0
14.09 18:00
Varzim
2-1
1-1
CD Cova Piedade
1-1
14.09 18:00
Diosgyör
1-0
1-0
Zalaegerszeg TE
1-0
14.09 18:00
Puskas Akademia FC
2-0
0-0
Kaposvari Rakoczi FC
0-0
14.09 18:00
Ujpest FC
3-2
0-1
Debrecen
0-1
14.09 18:00
Budapeşte Honved FC
0-1
0-0
Fehervar FC
0-0
14.09 18:00
Kisvarda FC
1-2
0-1
Mezokovesd Zsory SE
0-1
14.09 18:00
S. Stalowa Wola
0-0
0-0
Stal Rzeszow
0-0
14.09 18:00
FC Khimki
1-0
1-0
Chayka Peschanokopskoye
1-0
14.09 18:00
Torpedo Moskova
2-1
1-0
FC Krasnodar-2
1-0
14.09 18:00
1.SK Prostejov
3-2
2-0
FK Varnsdorf
2-0
14.09 18:00
FC Freienbach
2-11
0-5
Young Boys
0-5
14.09 18:00
Olympique de Geneve FC
1-2
0-0
Bavois
0-0
14.09 18:00
Petro Luanda
0-0
0-0
Kampala Capital City Authority FC
0-0
14.09 18:00
Ashanti Gold FC
3-2
3-2
RSB Berkane
3-2
14.09 18:00
Olympique de Safi
1-1
1-0
Club of Khouribga
1-0
14.09 18:30
Paris Saint-Germain
1-0
0-0
RC Strasbourg
0-0
14.09 18:30
Famalicao
4-2
1-0
FC Pacos Ferreira
1-0
14.09 18:30
FC Dinamo Brest
3-0
0-0
Minsk
0-0
14.09 18:30
Lechia Gdansk
2-1
2-1
Lech Posnan
2-1
14.09 18:30
FC Chindia Targoviste
0-0
0-0
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
0-0
14.09 18:30
Palestino
2-0
0-0
Coquimbo Unido
0-0
14.09 18:30
Kriens
2-4
2-1
Stade LS Ouchy
2-1
14.09 18:30
FC Beroche-Gorgier
2-1
0-1
Grand Lancy
0-1
14.09 18:40
Al Hilal
1-1
0-0
AL Fayha
0-0
14.09 18:50
Abha Club
1-1
1-1
Al Raed
1-1
14.09 19:00
Boluspor
0-2
0-1
Altay Izmir
0-1
14.09 19:00
Altinordu FK
4-1
1-0
Eskişehirspor
1-0
14.09 19:00
Arenas Club de Getxo
0-3
0-0
Valladolid B
0-0
14.09 19:00
Athletic Bilbao B
4-0
1-0
Salamanca CF Uds
1-0
14.09 19:00
CD Guijuelo
1-0
1-0
Deportivo Alaves B
1-0
14.09 19:00
SD Leioa
1-3
1-1
Barakaldo CF
1-1
14.09 19:00
UE Llagostera
0-3
0-1
Villarreal B
0-1
14.09 19:00
Barcelona Atletic
2-2
1-1
AE Prat
1-1
14.09 19:00
Valencia B
0-0
0-0
CF La Nucia
0-0
14.09 19:00
SC Team Wiener Linien
2-1
0-1
SV Mattersburg (A)
0-1
14.09 19:00
KV Oostende
1-4
1-1
Standart Liege
1-1
14.09 19:00
Atromitos Athens
2-3
1-2
FC PAOK Selanik
1-2
14.09 19:00
Rosenborg BK
3-1
1-0
Lillestrom SK
1-0
14.09 19:00
Puszcza Niepolomice
0-1
0-1
P. Bielsko Biala
0-1
14.09 19:00
GKS Tychy
2-1
1-0
Wigry Suwalki
1-0
14.09 19:00
Katowice
3-1
0-0
KS Legionovia Legionowo
0-0
14.09 19:00
Bytovia Bytow
1-0
0-0
Blekitni Stargard Szczecinski
0-0
14.09 19:00
PFC Sochi
0-1
0-1
FC Lokomotiv Moskova
0-1
14.09 19:00
Pirata FC
0-0
0-0
Alianza Universidad de Huanuco
0-0
14.09 19:00
Napoli
2-0
1-0
Sampdoria
1-0
14.09 19:00
Lausanne
3-0
0-0
Lugano
0-0
14.09 19:00
Kaizer Chiefs
0-1
0-1
Polokwane City
0-1
14.09 19:00
Venezia
0-2
0-1
Chievo
0-1
14.09 19:00
Sabah
0-1
0-0
Gabala
0-0
14.09 19:00
Maranatha
1-2
1-2
Djoliba AC
1-2
14.09 19:00
Al-Ittihad Tripoli
1-1
1-1
Union Sport Agadir
1-1
14.09 19:05
Qatar SC
1-3
1-1
Al-Gharrafa
1-1
14.09 19:15
Ofi Crete
3-1
0-0
Panaitolikos
0-0
14.09 19:15
Arsenal De Sarandi
4-1
2-0
Union De Santa Fe
2-0
14.09 19:20
Wrexham
1-1
0-0
Sutton United FC
0-0
14.09 19:30
Norwich City
3-2
2-1
Manchester City
2-1
14.09 19:30
RB Leipzig
1-1
1-1
Bayern Münih
1-1
14.09 19:30
Real Sociedad
2-0
0-0
Atletico Madrid
0-0
14.09 19:30
Las Palmas
0-3
0-1
Almeira
0-1
14.09 19:30
AZ Alkmaar
5-1
4-1
Sparta Rotterdam
4-1
14.09 19:30
Ajax Amsterdam
4-1
2-1
SC Heerenveen
2-1
14.09 19:30
New York City FC
2-1
2-1
S. J. Earthquakes
2-1
14.09 19:30
Sharjah
0-0
0-0
Al Ahli BAE
0-0
14.09 20:00
Gazisehir Gaziantep FK
3-2
1-0
Beşiktaş
1-0
14.09 20:00
Antalyaspor
2-2
1-1
Kayserispor
1-1
14.09 20:00
Izarra
1-1
0-1
Real Sociedad B
0-1
14.09 20:00
USV Weindorf St. Anna am Aigen
0-0
0-0
FC Wels
0-0
14.09 20:00
HNK Gorica
0-0
0-0
NK Lokomotiva Zagreb
0-0
14.09 20:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
1-1
0-0
Warta Poznan
0-0
14.09 20:00
Jastrzebie
1-0
0-0
Chrobry Glogow
0-0
14.09 20:00
Polkowice
1-1
1-1
Pogon Siedlce
1-1
14.09 20:00
MFK Zemplin Michalovce
2-1
2-0
AS Trencin
2-0
14.09 20:00
FK Senica
0-1
0-0
DAC Dunajska Streda
0-0
14.09 20:00
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
0-0
0-0
MSK Zilina
0-0
14.09 20:00
MFK Ruzomberok
1-1
1-0
SKF Sered
1-0
14.09 20:00
SK Slavia Prag
3-0
2-0
1 FC Slovacko
2-0
14.09 20:00
Wil
1-2
1-1
Zürih
1-1
14.09 20:00
Meyrin
0-3
0-0
Basel
0-0
14.09 20:00
Hafnarfjördur
0-1
0-0
Vigingur Reykjavik
0-0
14.09 20:00
Pyramids
1-1
1-1
CR Belouizdad
1-1
14.09 20:00
Athletic de Tetouan
2-0
1-0
AS Far Rabat
1-0
14.09 20:10
Widzew Lodz
1-1
0-0
RKS Garbarnia Krakow
0-0
14.09 20:15
Sporting Farense
3-0
3-0
Vilafranquense
3-0
14.09 20:15
Feirense
1-0
1-0
Chaves
1-0
14.09 20:30
Paksi SE
0-4
0-3
Ferençvaroş TC
0-3
14.09 20:35
AL Ahli Saudi
1-2
0-2
Al Wehda
0-2
14.09 20:45
VVV Venlo
2-1
1-1
FC Groningen
1-1
14.09 20:45
TOP Oss
1-2
1-0
Go Ahead Eagles
1-0
14.09 20:45
Bate Borisov
2-1
0-0
FC GORODEYA
0-0
14.09 21:00
Real Madrid (A)
0-0
0-0
UP Langreo
0-0
14.09 21:00
Villarrubia CF
1-1
1-0
CF Talavera de la Reina
1-0
14.09 21:00
Dijon FCO
0-0
0-0
Olimpik Nimes
0-0
14.09 21:00
Montpellier HSC
2-1
1-1
OGC Nice
1-1
14.09 21:00
Brest
0-0
0-0
Rennes
0-0
14.09 21:00
Bordeaux
2-0
2-0
FC Metz
2-0
14.09 21:00
Eupen
1-1
0-1
Zulte
0-1
14.09 21:00
ST. Truidense VV
1-1
0-0
KV RS Waasland Beveren
0-0
14.09 21:00
SL Benfica
2-0
1-0
Gil Vicente
1-0
14.09 21:00
Korona Kielce
1-1
0-1
Wisla Krakow
0-1
14.09 21:00
FC Dinamo Bükreş 1948
1-1
0-0
FC Botosani
0-0
14.09 21:00
Mushuc Runa SC
3-0
1-0
Fuerza Amarilla SC
1-0
14.09 21:00
Deportes Iquique
1-3
0-1
Audax Italiano
0-1
14.09 21:00
Generation Foot
2-1
2-1
El Zamalek
2-1
14.09 21:15
NK Maribor
2-1
0-0
NK Aluminij Kidricevo
0-0
14.09 21:15
CD USMP
1-1
0-0
Melgar
0-0
14.09 21:15
Supersport United
3-3
2-2
Cape Town City
2-2
14.09 21:30
Cadiz
2-0
1-0
Girona
1-0
14.09 21:30
SD Ponferradina
1-1
1-0
Alcorcon
1-0
14.09 21:30
Longford Town
1-2
1-1
Bray Wanderers
1-1
14.09 21:30
Cercle Brugge
0-2
0-1
Club Brugge
0-1
14.09 21:30
KFCO Beerschot-Wilrijk
2-0
0-0
Lommel SK
0-0
14.09 21:30
Olimpiakos Pire
5-0
1-0
Volos Nps
1-0
14.09 21:30
Central Cordoba Sde
1-2
0-0
Defensa y Justicia
0-0
14.09 21:30
Godoy Cruz
0-1
0-1
Argentinos Juniors
0-1
14.09 21:30
CA Sarmiento
1-0
0-0
Club Villa Dalmine
0-0
14.09 21:30
CA Brown de Adrogue
0-3
0-1
Instituto
0-1
14.09 21:30
Defensores de Belgrano
3-2
1-2
Gimnasia Esgrima Jujuy
1-2
14.09 21:30
Club Atletico Alvarado
2-0
0-0
CA Platense
0-0
14.09 21:30
JS Kabylie
2-0
2-0
Horoya AC
2-0
14.09 21:45
SS Monza 1912
1-0
0-0
FC PRO Vercelli 1892
0-0
14.09 21:45
AS Gubbio 1910
1-1
1-0
Fano
1-0
14.09 21:45
Casertana FC
6-1
6-1
FC Rieti
6-1
14.09 21:45
PSV Eindhoven
5-0
2-0
Vitesse Arnhem
2-0
14.09 21:45
FC Utrecht
3-1
1-0
Emmen
1-0
14.09 21:45
Inter
1-0
1-0
Udinese
1-0
14.09 22:00
FC Barcelona
5-2
2-1
Valencia CF
2-1
14.09 22:00
The Strongest
6-2
1-1
Real Potosi
1-1
14.09 22:00
Derry City
5-6
1-1
Dundalk
1-1
14.09 22:00
Ca Cerro
1-0
0-0
Racing Club Montevideo
0-0
14.09 22:00
CA River Plate (Uru)
3-1
3-0
Montevideo Wanderers
3-0
14.09 22:00
Fenix
2-2
1-1
Juventud de las Piedras
1-1
14.09 22:00
Fus Rabat
1-0
0-0
Ittihad Tanger
0-0
14.09 22:30
Chicago Fire
4-0
4-0
FC Dallas
4-0
14.09 22:30
Vitoria BA
0-1
0-1
Guarani FC SP
0-1
14.09 23:00
Flamengo RJ
1-0
1-0
Santos FC
1-0
14.09 23:00
Libertad Asuncion
2-1
2-0
Cerro Porteno
2-0
14.09 23:05
Nueva Chicago
2-2
2-0
Club Atletico Atlanta
2-0
14.09 23:15
Delfin Sc
1-2
1-2
Barcelona SC
1-2
14.09 23:15
Union Magdalena Santa Marta
1-2
0-1
Deportes Tolima
0-1
14.09 23:30
Vitoria SC
5-1
2-1
Aves
2-1
14.09 23:30
UTC De Cajamarca
1-1
1-1
Alianza Lima
1-1
14.09 23:30
Union Espanola
1-1
0-0
U. Chile
0-0
14.09 23:45
Colon De Santa Fe
2-1
1-0
San Lorenzo
1-0
Oranı Düşen Maçlar
Avusturya - Erste Ligi
Pzr, 14:30
FC Juniors
2.28
2.36
3.60
3.65
2.75
2.60
Blau-weiss
İspanya - La Liga
Pzr, 16:00
Eibar
2.05
2.11
3.35
3.30
3.90
3.75
Espanyol
İspanya - 2.Lig
Pzr, 16:00
Albacete
2.26
2.37
2.85
2.95
3.50
3.10
Tenerife
Portekiz - 2. Lig
Pzr, 16:15
Academica
2.55
2.70
2.95
2.95
2.55
2.40
Nacional
Watford - Arsenal
2
Bournemouth - Everton
2
Brescia - Bologna
2
Parma - Cagliari
1
Watford - Arsenal
X
Genoa - Atalanta
2
Watford - Arsenal
1
Valladolid - Osasuna
1
AEK Athens - Lamia
1
Bournemouth - Everton
X
Trabzonspor - Gençlerbirliği
1
AS Roma - Sassuolo
1
Watford - Arsenal
2
Alanyaspor - Fenerbahçe
2
Genoa - Atalanta
2,5 Üst
Rizespor - Göztepe
1
Alaves - Sevilla
2
SPAL - Lazio
2
Thisted - Vejgaard BK
2,5 Üst
Hoffenheim - Freiburg
2,5 Üst

İddaa Tahmin Platformu